7. neděle velikonoční mše svatá

 24. 5. 2020

Přenos mše svaté z Bučovic v 8:30 hod.

Od 11.5. se může bohoslužby účastnit do 100 osob. Proto jsou do úplného zrušení omezení nabídnuty dvě nedělní bohoslužby; v 8.30 a v 18 h.

Prosím zejména seniory, rizikové skupiny lidí a ty, kdo mají příznaky nachlazení, aby v průběhu května sledovali mše svaté v online přenosu z naší farnosti, či z jiných míst, které najdete uvedené níže. Není jiná možnost, jak ochránit zdraví těch, kdo jsou nejzranitelnější.

Je případně možné navštívit bohoslužby ve všední dny, kdy je účast na bohoslužbách výrazně nižší.

Není také možné použít zpěvníky, které jsou v kostele. Své osobní zpěvníky (Kancionály) prosím nenechávejte v lavicích, přinášejte si je s sebou pokaždé na bohoslužbu, nebo je možné stáhnout aplikaci Kancionál, kde jsou všechny písně digitalizované. 

Mše svatá z Bučovic přímý přenos v 8:30 na tomto odkazu:

Mše svatá(klikněte zde)

Ke svátosti smíření bude možné přistoupit v neděli 24.5. od 16.30 do 17.30

Májová pobožnost bude v neděli 24.5. od 17:30 h.