Nová skupina Farnost Bučovice

26.03.2020

Pro usnadnění komunikace farnosti byla zřízena nová skupina Farnost Bučovice na www.facebook.com

Milí farníci,
Rádi bychom vás uvítali v naší virtuální farní komunitě v Bučovicích, kterou jsme zřídili na stránkách Facebook (www.facebook.com).
Příjmněte pozvání ke sdílení svých myšlenek a přátelské konverzaci na jakékoliv téma v této nelehké době pandemie, kdy osobní kontakt není možný. Pro přihlášení je nutné mít zřízen účet na stránkách www.facebook.com. Pokud nemáte, stačí se zdarma zaregistrovat a přidat se do naší skupiny Farnost Bučovice (po přihlášení lze vyhledat).
Můžeme zde také zveřejňovat ohlášky a aktuality z dění ve farnosti, kterých v poslední době přibylo. Situace je sice vážná, ale nedejme se svésti jen negativními zprávami, které se na nás valí ze všech médií. Obraťme se raději k sobě navzájem a vytvořme zde prostředí "farní kavárny", kde si můžeme povykládat o čemkoliv.
Pokud budete potřebovat pomoc se zřízením účtu na Facebook, můžete kontaktovat Marka Neužila, tel.: 737165842.