Setkávání mládeže slavkovského děkanátu

Zveme mládež na pravidelná setkání, která budou v různých farnostech našeho děkanátu.

Plakát(PDF)

Začneme společným pohoštěním, které připraví místní společenství mládeže.

Poté bude následovat katecheze a prostorem pro osobní otázky a možnost rozhovoru.

Setkání zakončíme společnou modlitbou před vystavenou Nejsvětější svátostí.

První tři večery bude mít slovo slovenský misionář Bohdan Novák.

Těšíme se na vás!

Budete-li se chtít zapojit do zpěvu, přípravy pohoštění, či vytvoření stránek na Facebooku slavkovského děkanátu, nebo do čehokoliv jiného, dejte vědět na: franek.tomtom@gmail.com;-)

Duchovní obnova pro mládež od 15 let

Slavkovský děkanát zve mládež na duchovní obnovu do Domu Svaté Rodiny ve dnech 20.-21.9.2019. Obnovu vede o. Petr Beneš.

Začneme slavením mše sv. v pátek 20.9. v 18 hod. v kostele Vzkříšení Páně s promluvou italského kněze Mons. Carmela Pellegrina.

Další program bude v Domě Svaté Rodiny u Školských sester. O. Petr Beneš z Brna Židenic bude tuto duchovní obnovou pro mládež vést.

Více informací a přihlášku na duchovní obnovu najdete zde:

Spolčo 27.10. nebude

Tento pátek spolčo není, ale už teď se můžete těšit na spolčo 3.10.

Co budeme dělat 3.10.? Společně plnit založený "prázdný" profil na Facebooku, plánovat výlet, hrát hru a probereme i jedno vážné duchovní téma.