• Den matek

Společnost Katolického domu v Bučovicích a MO KDU-ČSL srdečně zvou na oslavu dne matek v neděli 13. května 2018 v sálu Katolického domu v Bučovicích.

• Večer chval v Bučovicích

Zveme vás na Večer chval v pátek 11.6. v 19:30 hod. do kostela Nanebevzetí Panny Marie v Bučovicích. Večer budou hudbou doprovázet mladí ze Slovenska.

• Výstava Matka Tereza Světlo v temnotě dneška

Zveme vás na výstavu o svaté řeholnici z Albánského Skopje. Ve dnech 10. dubna až 9. května 2018 v kostele Nanebevzetí Panny Marie v Bučovicích.

• Víkend pro rodiny v Bučovicích

Zveme (nejen) rodiny do Bučovic během dní 13. - 15. dubna. Program je připravený pro nejmladší i pro dospělé. Budou zde instalovány...

• Žďárské pašije

Pašijový příběh ztvárněný 250 farníky ve Žďáře nad Sázavou se odehraje v úterý 27. března 2018. Pořádáme autobusový zájezd, na který se stále ještě můžete hlásit.

• Večer chval v Bučovicích

"Moje oči uviděly tvou spásu." Modlitba chval 9.3.2018 v 19:30 hod. ve velkém sálu Katolického domu v Bučovicích.

• Tříkrálový koncert mužského sboru ze Žďánic

Zveme vás na Tříkrálový koncert mužského sboru ze Žďánic 5.ledna 2018 v 16:00 hodin do kostela Nanebevzetí Panny Marie v Bučovicích.

• Sestřih života holiče Špilara

Zveme vás do Katolického domu na přednáška jáhna a prestižního kadeřníka Jana Špilara. V úterý 7. listopadu ve 20:00 hod.

• Koncert G.B. Pergolesiho Stabat Mater

Zveme vás na koncert G.B. Pergolesiho Stabat Mater v podání zlínské Musicorum Aurum.

• Pouť na Vysočinu

Zveme na pouť na Zelenou horu a baziliky ve Žďáře nad Sázavou a k Božímu milosrdenství do Slavkovic v sobotu 21.10. Odjezd v 6:30 od hotelu Arkáda.