Benefiční koncert na opravy kostela

Česká mše vánoční- benefiční koncert ve farním kostele Nanebevzetí Panny Marie v Bučovicích v neděli 9.1.2022 v 15:00.

Restaurování bučovických varhan zahájeno

V kostele Nanebevzetí Panny Marie v Bučovicích byla koncem listopadu zahájila generální obnova varhan.

Beseda se studenty

Ve středu 29. 9. 2021 se studenti Gymnázia a obchodní akademie Bučovice zúčastnili ve farním kostele besedy se zástupci partnera Občanského sdružení PAMĚŤ a zároveň autory výstavy Babice.

Dny evropského dědictví

Srdečně Vás zveme na akci Dny evropského dědictví, která se uskuteční ve dnech 17. - 19. 9. 2021 v kostele Nanebevzetí Panny Marie.

O expozici VÁCLAV DRBOLA včetně videozáznamu

Dne 15.8.2021 byla slavnostně otevřena stálá expozice věnovaná knězi Václavu Drbolovi, který se stal obětí komunistického režimu.

Noc kostelů

Srdečně Vás zveme na akci Noc kostelů, která se uskuteční 28. 5. 2021 v areálu kostela Nanebevzetí Panny Marie.