Výuka náboženství 2021/22

Zde najdete rozpis výuky náboženství pro letošní školní rok.

Dny evropského dědictví

Srdečně Vás zveme na akci Dny evropského dědictví, která se uskuteční ve dnech 17. - 19. 9. 2021 v kostele Nanebevzetí Panny Marie.

O expozici kněze Václava Drboly

Dne 15.8.2021 byla slavnostně otevřena stálá expozice věnovaná knězi Václavu Drbolovy, který se stal obětí komunistického režimu.

Slavnostní otevření nové stálé expozice

Srdečně Vás zveme v neděli 15. srpna 2021 při příležitosti 70. výročí smrti Václava Drboly na slavnostní otevření stálé expozice, jež je věnována tomuto knězi.

Kostel Nanebevzetí Panny Marie otevřen pro turisty

Plánujete cestu do Bučovic? Srdečně Vás zveme do kostela, který je od 6. 7. 2021 zpřístupněn veřejnosti k prohlídce jeho interiéru.

Úspěšné konání akce Noc kostelů

Dne 28. 5. se v areálu bučovického kostela Nanebevzetí Panny Marie poprvé uskutečnila celostátní akce Noc kostelů.

Noc kostelů

Srdečně Vás zveme na akci Noc kostelů, která se uskuteční 28. 5. 2021 v areálu kostela Nanebevzetí Panny Marie.

Laudato Si- péče o náš společný domov

Zveme vás na 15 setkání pro mládež od 14 let na témata křesťanské víry a ekologie

Aktuální informace- mše svaté

Opatření v souvislosti s aktuální situací pandemie COVID- 19