Modlitba růžence online a myšlenka na den

Milí přátelé, zveme vás k modlitbě růžence online každý večer ve 20 h.

Kostel Nanebevzetí Panny Marie opět otevřen pro turisty

Plánujete cestu do Bučovic? Srdečně Vás zveme do kostela, který je od 4. 7. 2022 zpřístupněn veřejnosti k prohlídce jeho interiéru.

I druhý ročník akce Noc kostelů v bučovickém kostele byl úspěšný

Dne 10. 6. se v areálu bučovického kostela Nanebevzetí Panny Marie již podruhé uskutečnila celostátní akce Noc kostelů. Letos byla do programu zahrnuta také výstava s vernisáží, na které se podílel norský partner projektu URVAL OSLO ART.

Pozvánka na mši svatou u kapličky ve Vícemilicích v neděli 29.5. v 17:00

Zveme vás na hodovou mši svatou a slavnostní požehnání ke kapličce ve Vícemilicích v neděli 29.5. v 17:00.

Oprava střechy bučovického kostela Nanebevzetí Panny Marie zahájena

V druhé polovině března byla zahájena oprava střechy kostela Nanebevzetí Panny Marie v Bučovicích.

Modleme se za Ukrajinu!

Papež František spolu s českými biskupy vybízí k modlitbě za Ukrajinu.

Webové stránky projektu

Projekt „Restaurování varhan a revitalizace kostela Nanebevzetí Panny Marie v Bučovicích“ financovaný z Fondů EHP 2014-2021 a rozpočtu Jihomoravského kraje má své vlastní webové stránky.

Virtuální prohlídka kostela

Na webu farnosti je možné si prohlédnout interiér kostela a vyslechnout si zajímavý komentář

Restaurování bučovických varhan zahájeno

V kostele Nanebevzetí Panny Marie v Bučovicích byla koncem listopadu zahájila generální obnova varhan.