Svatodušní koncert sboru Danielis

Zveme vás na koncert pěveckého sboru Danielis v neděli 9.6. 2019 v 19 hodin v kostele Nanebevzetí Panny Marie.

Nestěžuj si!

Postní duchovní obnova s Janem Špilarem 30. března ve velkém sále Katolického domu.

Večer chval v Bučovicích

Zveme na mši sv. od 18 hod. a Večer chval do Katolického domu od 19 hod.

Pozvání na společenský ples v Katolickém domě

Zveme na společenský ples v sálu Katolického domu v Bučovicích v sobotu 23. února 2019 od 20 hod.

Přežila jsem gulag

Zveme vás na besedu s p. Věrou Sosnarovou. O svém životním příběhu bude vyprávět v neděli 27.1.2019 v 15.00 v kině Brigáda.

Den se služebníkem Božím Václavem Drbolou

Zveme na pontifikální mši svatou s pomocným biskupem brněnským Pavlem Konzbulem 11. 11.2018 v 10:30 hod. do Bučovic.

Večer chval

Zveme vás na Večer chval v sobotu 3.11. v 19:30 hod. do kostela Nanebevzetí Panny Marie v Bučovicích. Večer budou modlitbu hudbou žďárská kapela El Worship.

Večer chval

Zveme vás na Večer chval v pátek 12.10. v 19:30 hod. do kostela Nanebevzetí Panny Marie v Bučovicích. Večer budou modlitbu hudbou kapela Alive..

Přednáška Věda a víra Jiřího Grygara

Astronom a astrofyzik Jiří Grygar bude hovořit o vztahu vědy a víry.