Přednáška Věda a víra Jiřího Grygara

Astronom a astrofyzik Jiří Grygar bude hovořit o vztahu vědy a víry.

Mariánská pěší pouť do Žarošic na Zlatou sobotu

Zveme na Mariánskou pouť do Žarošic na Zlatou sobotu dne 8.9.2018.

Cyklopouť do Žarošic

"Pojďte ke mně, všichni, kdo se lopotíte a jste obtíženi, a já vás občerstvím." (Mt 11,28)

Dvoudenní putování Jestřabice - Velehrad

Ve dnech 26.-27. června, pro mládež od 14 do 25 let putování krajinou Chřibského přírodního parku.

Večer chval na Výletišti

Večer chval v pátek 8. června ve 20:00 hod. na Výletišti v Nevojicích.

Den matek

Společnost Katolického domu v Bučovicích a MO KDU-ČSL srdečně zvou na oslavu dne matek v neděli 13. května 2018 v sálu Katolického domu v Bučovicích.

Večer chval v Bučovicích

Zveme vás na Večer chval v pátek 11.6. v 19:30 hod. do kostela Nanebevzetí Panny Marie v Bučovicích. Večer budou hudbou doprovázet mladí ze Slovenska.

Výstava Matka Tereza Světlo v temnotě dneška

Zveme vás na výstavu o svaté řeholnici z Albánského Skopje. Ve dnech 10. dubna až 9. května 2018 v kostele Nanebevzetí Panny Marie v Bučovicích.

Žďárské pašije

Pašijový příběh ztvárněný 250 farníky ve Žďáře nad Sázavou se odehraje v úterý 27. března 2018. Pořádáme autobusový zájezd, na který se stále ještě můžete hlásit.